Poslední dobou přibývá stále více cestovatelů, kteří raději vezmou batoh nebo i větší zavazadlo, mapu a vyrazí do zahraničí bez pomoci cestovních kanceláří. Připravíme Vám cestovní itinerář na míru do následujících destinací, které jsme sami dříve několikrát navštívili a máme tudíž bohaté zkušenosti s místními poměry a náležitostmi:


Aljaška, Vietnam, Srí Lanka, Island, Rakousko, Německo, Indie Ladakh, centrálni i východní Kavkaz, Tádžikistán Pamír Alaj, Fanské hory a připravujeme další.

Pamir Alai

OVIR

Každý cizinec po příjezdu do Ruska se musí nechat do tří dnů zaregistrovat na Oddělení víz a registrace (OVIR). Zařídíme Vám sami Vaši OVIR registraci na místě v Ruské federaci, abyste nemuseli ztrácet čas z Vašeho programu.

Pozvání, voucher

Každá osoba potřebuje vlastní pozvání pro vjezd do Ruské federace a voucher - potvrzení o přijetí cizince k získání visa. Pozvání i voucher od nás obdržíte obratem po objednání, abyste měli dostatek času k vyřízení visa, které pro Vás můžeme také zařídit.

Povolení pro vstup do pohraniční zóny a povolení pro vstup do Národního parku

Pokud je Vaším cílem pohraniční zóna je nutné o povolení zažádat nejpozději 60 dní před vstupem do této oblasti. Zároveň vyřídíme i povolení pro vstup do Národního parku.

Místní doprava

Pro dopravu z letiště, pro další přiblížení do místa začátku nebo místa konce Vašeho treku, výstupu nebo výletu, Vám poskytneme dopravu dle počtu členů Vaší skupiny. Automobil, malý autobus nebo velký autobus. Vše s řidičem.

Ubytování

Zajistíme ubytování v dvojlůžkovém hotelovém pokoji a/nebo noclehy v horolezeckých táborech a kempech.

Další služby

Po celou dobu Vašeho pobytu se o Vás bude starat náš partner. Poskytne Vám turistické konzultace a konzultace s horským vůdcem v ruštině nebo angličtině. Mimo jiné náš partner poskytne podrobné popisy výstupových a turistických cest a po celou dobu pobytu telefonickou podporu a pomoc v případě nouze. Dále je možné si objednat tyto služby horského vůdce pro turistické nebo pro horolezecké cíle, případně vůdce pro ski alpin touring či kombinace. Po absolvování Vašeho programu v horách nabízíme zajištění servisu v Moskvě, např. ubytování, prohlídku města, průvodce, dopravu apod. dle přání.

Ceny služeb

Cena bude stanovena předem, dle délky trasy, zvolené destinace a náročnosti zpracování. Itineráře pro vás zpracuje náš tým zkušených cestovatelů a dodá v domluvených formátech. Místní hladiny cen výše uvedených služeb rok od roku kolísají tak, jak je mění úřady a odvíjí se též od počtu osob. Proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.


Máte dotaz či konkrétní poptávku? Kontaktujte nás prosím přes uvedený formulář nebo na telefonním čísle +420 606 666 640.


JSN Sky template designed by JoomlaShine.com